ZWROTY/WYMIANY

POMOC » ZWROTY/WYMIANY


WYMIANY

1.W okresie do 14 dni od daty zakupu istnieje możliwość wymiany na inny rozmiar, kolor lub model – w miarę dostępności towaru – ale zawsze po wcześniejszym uzgodnieniu tego drogą elektroniczną na adres info@buty-smile.pl lub telefoniczną +48 786 818 322 .


2. Koszty wysyłki wymienianego towaru – w obie strony - ponosi Kupujący.


3. Wymianie podlega towar w stanie nienaruszonym, bez oznak użytkowania, noszenia, w oryginalnym opakowaniu. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć wypełniony formularz (wymiana na życzenie klienta [DOC])

 

 


ZWROTY

1.Zgodnie z art.27 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014r. poz.827) Klient będący konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu umowę na odległość, może w terminie 30 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie lub drogą elektroniczną. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na niżej podany adres wcześniej informując nas o tym drogą elektroniczną pod adresem info@buty-smile.pl podając numer zamówienia. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie będzie nosił śladów użytkowania, będzie odesłany w stanie w jakim został mu wydany z kompletną jego zawartością i dowodem zakupu.

2. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu (formularz zwrotu [DOC])

 

3. W przypadku odstąpienia od umowy zwrot uiszczonej przez Klienta ceny towaru zostanie dokonany do 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wraz z formularzem zwrotu.


Paczkę należy wysłać przesyłką priorytetową na adres : 

ARMODO
ul. GŁĘBOKA 34
43-400 CIESZYN

 

 WAŻNE : Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem !!!